Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах зробили більше 400 тестів на ВІЛ за тиждень тестування

126

Сумська громадська організація «Клуб «Шанс» у рамках акції “Європейський тиждень тестування на ВІЛ і вірусні гепатити” зробила акцент на посиленому тестуванні груп ризику. Соціальні працівники організації провели тестування серед споживачів ін’єкційних наркотиків, які є клієнтами організації за напрямом профілактики. Загалом, удалося провести 420 тестувань на ВІЛ серед споживачів ін’єкційних наркотиків у Сумах.

Мета — охопити якомога більше людей, які є наркоспоживачами, та які пропустили тестування чи не мали до нього доступу за час активних бойових дій у Сумах.

Враховуючи можливу ризиковану поведінку, ускладненість доступу до медичних чи профілактичних послуг — вчасних обстежень і лікування й інші складні життєві обставини, тестування на ВІЛ є надзвичайно важливим серед ключових груп.

Тестування на ВІЛ проводили в чотирьох стаціонарних і одному мобільному пункті «Клуб «Шанс». Щодня клієнти організації могли безкоштовно та анонімно пройти асистоване тестування за допомогою швидких тестів.

Робота «Клуб «Шанс» із тестувань ключових груп продовжується.

Нагадаємо, весняний Європейський тиждень тестування покликаний підвищувати обізнаність про важливість тестування, мотивувати пройти обстеження й дізнатися свій статус.

Робота громадської організації «Клуб «Шанс» щодо надання послуг з профілактики ВІЛ серед груп підвищеного ризику фінансується за кошти Державного бюджету України.