Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах завершують ремонтні роботи на дорогах

172

Напередодні зими й морозів у Сумській міській територіальній громаді завершують усі господарчі моменти, які не можна виконувати взимку. Так, КП СМР “Шляхрембуд” продовжує поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях обласного центру.
Вже на фінішній прямій роботі по вул. ЗСУ (від пр. М.Лушпи до вул. Заливної) та по вул. І.Сірка (від пр. М.Лушпи до буд. №6). Ситуація з дорожнім покриттям на цих ділянках була критичною вже декілька років поспіль. Саме тому Департамент інфраструктури міста відреагував на численні звернення мешканців міста і провів тендери на ремонти даних доріг. На жаль, питання з ремонтом дороги по вул. І.Сірка вздовж будинків №4 та №2, а це найжахливіша ділянка суцільного бездоріжжя, залишається відкритим. Як повідомляє пресслужба КП “Шляхрембуд”, підприємство є лише підрядною організацією, яка у рамках виграного тендеру виконує замовлений департаментом інфраструктури обсяг робіт. А у ньому немає ремонту вздовж будинків 2 і 4 по вул. І.Сірка.
3 листопада начальник міської військової адміністрації Олексій ДРОЗДЕНКО, разом з в. о. очільника Сумської міської ТГ Юлією ПАВЛИК, в. о. директора департаменту інфраструктури міста Євгеном БРОВЕНКОМ та керівником КП «Шляхрембуд» Олександром ЗИМЕНКОМ провели виїзну нараду щодо ремонту саме цих доріг. Оглянувши стан дороги по вул. Сірка 2 і 4, начальник СМВА дав доручення шляховикам спільно з фінансистами негайно зробити необхідні розрахунки та подати їх керівництву міста й громади.
Не менш важливим перед настанням холодів є і питання опалення житлового і нежитлового фонду міста. За інформацією департаменту інфраструктури міста, станом на 6 жовтня усі установи місцевого підпорядкування, включаючи амбулаторії, лікарні, дитячі садочки і школи отримують теплоносій. Що стосується житлового фонду, то теплопостачанням забезпечено 96% житлових будинків міста.
На жаль, поки не вирішена проблема з гарячим водопостачанням мешканцям міста, які живуть у зоні обслуговування КППВ. На підприємстві обіцяють подати воду споживачам, як тільки приєднають усіх до опалення.

Олена Миколаєнко, Панорама, №45-2023