Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах затримали наркомана, який порушував ПДР

129

Патрульні виявили в порушника ПДР згорток з, ймовірно, наркотичною речовиною та пристрій для її вживання

Патрульні отримали повідомлення про чоловіка, який порушує ПДР, а саме ходить по проїжджій частині на вулиці Іллінській та наражає на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Приїхавши за вказаною адресою, інспектори виявили чоловіка, який дійсно поводив себе дивно, на зауваження не реагував та продовжував порушувати ПДР. Патрульні громадянина затримали та доставили до Сумського відділу поліції для встановлення його особи та складання адмінматеріалів.

У відділку ж інспектори встановили особу 40-річного сумчанина. Як вони з’ясували, чоловік неодноразово мав проблеми з законом у сфері обігу наркотичних речовин, та й тепер він мав ознаки наркотичного сп’яніння. Охоронці порядку провели йому поверхневу перевірку, під час якої виявили в нього паперовий згорток із речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну, а також пристрій для її вживання.

За даним фактом патрульні викликали слідчо-оперативну групу, а за порушення ПДР склали на нього адмінматеріал за ст. 127 (Порушення ПДР пішоходами) КУпАП.