Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах заснували громадську спілку

205
В обласному центрі створили громадську спілку «Сумський машинобудівний кластер енергетичного обладнання». Відповідне рішення було прийняте під час установчих зборів зі створення вищезгаданої спілки.

Участь у зібранні взяли міський голова Олександр ЛИСЕНКО, перший заступник міського голови Михайло БОНДАРЕНКО, представники обласної влади, науковці, підприємці та ініціативна група, яка виявила бажання створити відповідне об’єднання.

На порядку денному, окрім створення громадської спілки, були питання щодо затвердження Статуту, Положення про членство, розмір щомісячних та вступних внесків, обрали членів правління, призначили виконавчого директора та визначили місцезнаходження сумського машинобудівного кластеру енергетичного обладнання.

Для ефективної співпраці та якнайкращої комунікації між міською владою та новоствореною спілкою першого заступника очільника Сум Михайла Бондаренка було включено до складу правління об‘єднання.

Громадська спілка об’єднає учасників у таких секторах як енергетика, машинобудування, інжиніринг та інші суміжні галузі. Вона створена для сприяння зростанню економічного потенціалу міста Суми та Сумської області через підвищення конкурентоспроможності її учасників та розвиток інноваційної екосистеми промислових підприємств, профільних закладів вищої освіти та наукових установ регіону.