Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах волонтери збирають термінову допомогу для українських полонених

88

Сумчан запрошують приєднатися до акції допомоги МЕД = ЖИТТЯ. Волонтерка Тетяна Голуб оголосила терміновий збір продуктів першої необхідності для українців, які знаходяться у полоні в ОРДЛО

“…Не передати словами, як важко слухати ці жахіття, ці невигадані історії, які ми своїми каналами – уривчасто й потайки – отримуємо з потойбіччя ОРДЛО, з усіх цих ізбушек, ізоляцій, тюрем, колоній, де утримуються наші мученики – українські військовополонені та віддані Україні бранці-цивільні. І як для них важливо – до стиснутих у кулак переламаних пальців! – малесенький привіт з України. Адже це сигнал: про бранця НЕ забули, НЕ КИНУЛИ! Боротьба за нього триває…”, – наголошує пані Тетяна.

– У чому є потреба? У найнеобхіднішому (інше тюремниками не пропускається) побутовому та їстівному. Мило господарське, санітарно-гігієнічне. Кава розчинна й мелена, чаї й трав’яний збір, олія соняшникова, сало, тверді сири й в‘ялені ковбаси, пластівці-крупи швидкого приготування, прості сухофрукти, горіхи, часник і цибуля. Прості вітаміни.

Терміново ДУЖЕ потрібен цілющий бджолиний мед для зміцнення імунітету полонених хлопців – до 5 літрів. (В ідеалі: в розфасовці по пластмасовим пів кілограмовим ємностям).

– Звісно, потрібні гроші – це на логістику.

Волонтерська група “Наш Форпост” закликає вас до посильної допомоги на українську справу.

Волонтерська картка
Приват: 4731 2196 3024 1374 – отримувач Бортник Олександр.
Конт. тел.: +380 (99) 762 29 27 – О.Бортник.