Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах визначились з підприємством, яке прибиратиме прибережні зони

251

З червня на берегах річок Псел, Сумка та Стрілка, а також озера Чеха працюватиме товариство “Сумське інформаційне обслуговування”. Про це розповів начальник відділу санітарного очищення міста та поводження з твердими побутовими відходами Департаменту інфраструктури міста Суми Олександр Іваненко.

“Санітарне очищення означає вивіз твердих побутових відходів, покіс трави, видалення порослі, яка сама сіється, прибирання сухостійних дерев, підрізування гілля, яке заважає людям, і вилов твердих побутових відходів із самої водної поверхні, в тому числі колод, які заважають течії й роблять затори”, – говорить Суспільному. Суми чиновник.

За тендером сума робіт – 953 тис. грн. За словами Олександра Іваненка, грошей недостатньо – вистачає тільки на найгірші ділянки, які потребують найпершого очищення.

Аукціон відбувся 21 травня.

Суспільне намагалось дізнатись, коли у ТОВ “Сумське інформаційне обслуговування” плануються почати прибирання та чи будуть наймати субпідрядника, адже прибирання – не головний вид їх діяльности. Як зазначено у державному реєстрі, основний – рекламні агенства. Утім директорка підприємства Анна Хабленко відмовилась давати коментарі.

ТОВ “Сумське інформаційне обслуговування” працює з Департаментом інфраструктури міста Суми з 2018 року. З останнім у ТОВ укладені (станом на 27 травня 2021 року) 10 угод на понад 2,7 млн грн. У тому числі 20 травня – на утримання території міського пляжу у парку імені Кожедуба.

За три останні роки ТОВ підписало 10 угод на майже 103 тис. грн з управлінням архітектури та містобудування на виготовлення друкованої продукції. Замовляє послуги у цього підприємства (5 договорів на понад 47,5 тис. грн) виконавчий комітет – на розміщення реклами, а КП “Міськсвітло” (2 угоди на майже 228 тис. грн) – на очищення електроопор від оголошень та реклами.