На засіданні виступили ряд керівників структурних підрозділів: Олег Дубицький (начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів), Аліна Басова (головний спеціаліст відділу комунікації з громадськістю управління комунікації та інформаційного забезпечення департаменту комунікації та інформаційної політики), Сергій Яковенко (начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг) та ін. За підсумками власних доповідей учасникам надано низку доручень щодо посилення роботи в питанні популяризації української мови на території громади.
СМР
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
