Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відзначили кращих спортсменів та тренерів

124
У Конгрес-центрі СумДУ відбулося нагородження спортсменів, тренерів та працівників галузі фізичної культури та спорту, які за результатами роботи Сумської обласної організації ФСТ «Спартак» показали високі результати та досягнення, а також відзначили 20-ту річницю створення відділення НОК України в Сумській області.

Грамотами міського голови та відділу фізичної культури та спорту міські посадовці відзначили спортсменів-переможців у змаганнях і чемпіонатах різних рівнів, кращих тренерів і викладачів.

Зі словами вітань виступила голова обласного осередку НОК України, срібна призерка з біатлону XVIII зимових Олімпійських ігор Олена ПЕТРОВА, яка побажала спортсменам міцного здоров’я, нових здобутків та звершень: «Я ціную і дорожу дружбою та спілкуванням із кожним із вас. Дякую тренерам за відданість справі, спортсменам – за те, що надихаєте і мотивуєте йти тільки вперед. Переконана¸ що спільними зусиллями міської і обласної влади ми обов’язково реалізуємо всі наші ідеї та плани на благо майбутнього розвитку спорту».