Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відновлюють пошкоджені заклади освіти

279

Як повідомив, заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ, у обласному центрі тривають відновлювальні роботи у закладах освіти, що зазнали пошкоджень внаслідок російської агресії

За словами чиновника, загалом внаслідок російської агресії у Сумах було пошкоджено дев’ять закладів освіти: дві школи, три дитячі садки та чотири заклади професійно-технічної освіти. В одних ремонтні роботи вже виконані, в інших – тривають. Фінансує їх проведення держава. Контролює виконання Департамент освіти і науки Сумської ОВА, управління освіти і науки міської ради та особисто очільник громади.

Так, у дитячому садку «Маринка», у якому вибуховою хвилею від вибухової хвилі після бомби на вул. Спартака пошкодило вікна, дверні коробки та фурнітуру, керамічний плінтус, зовнішній цоколь будівлі, була порушена цілісність покриття даху, відірвано металеві крапельники та руберойд тощо, зазнали пошкоджень також павільйони, вже завершена частина ремонтно-відновлювальних робіт, частина ще триває.

У ЗОШ №6 майже завершено комплектування укриття.

Ремонтні роботи тривають у пошкодженому росіянами гуртожитку фахового коледжу СНАУ, а також у корпусі Сумського державного університету.

Фото СОВА