Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відновили видачу продуктових наборів

2,160

Від сьогодні видача “гуманітарної” допомоги буде відбуватися у трьох школах Сумської МТГ та у Першому Сумському гуманітарному штабі.

Продуктові набори від держави родинам із дітьми до 3-х років, місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської територіальної громади видаватимуть з 19 по 23 вересня з 9:00 до 16:00 у трьох пунктах видачі:
школа № 7 (вул. Лесі Українки, 23; 1000 наборів);
школа № 10 (вул. Новомістенська, 30; 1000 наборів);
школа № 23 (пр-т М. Лушпи, 36; 1200 наборів).

З собою необхідно мати наступні документи:
оригінали паспорта та ідентифікаційного кода;
довідку про реєстрацію місця проживання особи – додаток 13 до Правил (для власників ID-карток);
свідоцтво про народження дитини.

Отримати продуктовий набір може довірена особа, якій необхідно буде пред’явити оригінали документів того, для кого передбачений набір, та свій паспорт.

Склад наборів визначений Постановою КМУ № 328, але вигляд складників може відрізнятися в залежності від виду продукції та виробника.

«Ми видаємо набори в залежності від того кількісного складу категорії, яку ми зможемо повністю забезпечити. До пенсіонерів ми обов’язково повернемося, коли буде відповідна кількість наборів. Таких людей 13 тисяч, а наборів 3 тисячі, якщо стали б їм видавати, це був би ажіотаж серед цієї категорії, багато незадоволених, кому допомоги не вистачило. Наразі ми очікуємо на надходження наступної партії наборів від Полтавської ОВА», – зазначив заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ.

Станіслав Поляков наголосив на тому, що набори видаються один раз, то ж родини, які їх уже отримували як пільговики, зробити це повторно не зможуть. Також посадовець зауважив, що це допомога винятково родинам, які зареєстровані в Сумській міській тергромаді, і отримати можна один набір на сім’ю.

Перший Сумському гуманітарному штабі (вул. Воскресенська, 16) з понеділка видаватиме продуктові набори віковій категорії 65 – 69 років. Це не державна допомога, а гуманітарна, тобто така, яку надали благодійні організації. Отже, склад наборів може різнитися у залежності від фактичної наявності продуктів на даний момент.

Допомогу у Першому Сумському гуманітарному штабі зможуть отримати люди віком 65 – 69 років включно, які зареєстровані в Сумах (набори жителям старостинських округів видаватимуть за місцем їхньої реєстрації).
Видача відбуватиметься
✔️з 9:00 до 10:00 з понеділка по суботу триватиме реєстрація
✔️з 10:00 до 15:00 – безпосередньо видача допомоги
у Першому Сумському гуманітарному штабі (вул. Воскресенська, 16)

Для отримання набору потрібно мати з собою особистий паспорт або паспорт особи, за яку отримується допомога (власникам ID-карток ще й довідку про реєстрацію місця проживання).