Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відновили курси домедичної допомоги для цивільних

922

Інструкторами тренінгу є медики-практики з великим досвідом роботи в екстрених службах. Після завершення курсу видається відповідний сертифікат. Навчання буде проводитись щоп’ятниці та щопонеділка. Стати слухачем може кожен охочий.

Мінімальний внесок за участь у курсі складає 200 грн. Всі зібрані кошти спрямовуються на придбання якісних комплектуючих для тактичних аптечок, які отримують наші військові.

Зареєструватись потрібно за посиланням.

Партнерами освітньо-практичного курсу з тактичної медицини для українців є Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та благодійний фонд «The Austere Medical Relief Group».

Усі деталі про місце і час проведення занять можна дізнатися після реєстрації та формування групи. Поки що курс проводиться лише в Сумах, але опрацьовується питання щодо розширення його географії.

8-годинний тренінг, під час якого слухачі вчаться рятувати та стабілізувати життя постраждалих до приїзду медиків, відновили на прохання мешканців міста, які хочуть отримати такі навички.

За словами керівник обласної військової адміністрації, важливість курсу в сучасних умовах, а тим більше у прикордонній області, не потребує додаткових пояснень.