Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відкрили “Соціальний простір”

206

Протягом одного дня “Соціальний простір” (вул. Холодногірська, 33/1) надав більш як п’ятдесяти людям комплекс соціальних та побутових послуг. Дорослі мали можливість консультуватися з практичним психологом, отримувати правову допомогу, відвідувати перукарню та отримувати продукти харчування, одяг та взуття. Діти залюбки гралися у дитячій кімнаті.
Участь у конкурсах соціальних проєктів, зокрема “Людський вимір”, сприяє розширенню мережі соціальних сервісів за рахунок грантової допомоги. Проєкт “Соціальний простір”, спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним особам, інвалідам та літнім людям, був успішно реалізований.
Завдяки донорам, а саме Міжнародній організації з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, і перемозі сумчан у даному конкурсі, спільнота отримала меблі, побутову та комп’ютерну техніку на суму 444 тисячі гривень.
Комплексну допомогу у “Соціальному просторі” зможуть отримати не тільки ВПО, а й особи з інвалідністю та сумчани літнього віку. Тут зазначені категорії можуть отримати соціальні та побутові послуги. Серед таких – послуги перукаря, швачки (дрібний ремонт одягу), пральні; забезпечення харчовими продуктами (за наявності), засобами гігієни та особистого догляду (за наявності), вживаними речами та взуттям, засобами реабілітації; організація дозвілля для дітей ВПО. Також на базі «Соціального простору» консультують практичний психолог, фахівець із фізичної реабілітації. Спеціалісти відділення соціальної підтримки громадян КУ «Сумський міський територіальний центр» інформують щодо надання соціальних послуг територіальним центром та відділенням зокрема.

Наташа Акулова, Панорама, №9-2024