Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя (Фото)

214

У пам’ять про легендарного комбрига, полковника Збройних Сил України Євгена Коростельова у його рідній школі № 18 відкрили меморіальну дошку

Вшанувати командира 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, який загинув від множинних вогнепальних осколкових поранень кінцівок у ході виконання бойового завдання, зібрались його рідні, близькі, побратими, представники міської та обласної влади й учні школи.

Батько військовика Володимир КОРОСТЕЛЬОВ закликав присутніх цінувати найдорожче – свою рідню, країну, та звичайно своє життя. Разом із тим, побажав школярам, аби ті ніколи не пізнали війни, а в Україні настав довгоочікуваний мир.

Право відкрити меморіальну дошку Євгену Коростельову надали командиру 25-ої повітряно-десантної бригади та начальнику артилерії.

Опісля заупокійний молебень та освячення меморіальної дошки провели священники сумської єпархії ПЦУ на чолі з Архієпископом Сумським і Охтирським ПЦУ Мефодієм.

Урочиста подія одразу стала відомою на всю Україну. На жаль, з поганого боку. Адже на дошці нараховується більше 10 помилок. У невеликому тексті, вигравіюваному на дошці, допущено сім орфографічних помилок, а також пунктуаційні (синтаксичні), одну стилістичну і низку технічних.