Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя Олександра Бабака

357

Сьогодні, 13 червня, у Сумах відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого воїна, сержанта Олександра БАБАКА, який посмертно став Почесним громадянином Сумського району та міста Суми. Її розмістили на фасаді будинку навпроти футбольного стадіону «Ювілейний», на трибунах якого пройшла половина життя Героя.

Олександр народився 25 липня 1994 року в місті Суми. З дитинства був дуже активним та непосидючим хлопчиком. У 13 років вперше пішов на стадіон «Ювілейний», де став фанатом, тоді ще ПФК «Суми». Все життя присвятив футболу. Відстоював честь клубу як на стадіоні, так і за його межами. Зробив усе, щоб існував клуб ФК «Суми», щоб його підтримувало місто. Він був справжнім, прямим та запальним, мав усі риси, притаманні мужньому воїну. З початку повномасштабного вторгнення, будучи справжнім патріотом, взяв до рук зброю та з побратимами пішов захищати Україну.

Його життя обірвалося 10 вересня 2023 року під Кремінною від ворожого мінометного обстрілу. У захисника залишилась мати, кохана дружина та чудова донечка.

Пам’ятна табличка відкрита в рамках проєкту «Код пам’яті», на ній знаходиться QR код, перейшовши за яким можна буде побачити загиблого героя та почути його історію.