У Сумах відбувся матч “Чемпіонської ліги” першої футбольної ліги

211

На своєму полі сумська “Вікторія” приймала “Епіцентр” з Кам’янця-Подільського. Сумська команда з 35 очками до цього поєдинку йшла восьмою у турнірній таблиці ліги, кам’янець-подільська з 43 балами посідала четверте.

У матчі третього туру між цими командами сумчани забили першими. Тоді рахунок у матчі відкрив Максим Чеглов, повідомляє Суспільне Суми. Але перемогу у тому матчі завдяки голам Мороза, Ліповуза та Кравчука святкувала команда з Хмельниччини.

Рахунок у матчі також відкрили сумчани — на 38 хвилині відзначився не сімдесятий номер команди Анатолія Безсмертного Максим Чеглов, а “одинадцятка” — Олександр Лебеденко. З рахунком 1:0 на користь “Вікторії” команди пішли на перерву.

Після відпочинку футболісти повернулися на поле, але провели на ньому дві хвилини — через повітряну тривогу вони повернулися не в роздягальні, а в сховище. Рахунок у матчі на 49 хвилині гри зрівняв дев’ятий номер “Епіцентру” Данило Кравчук. Цей гол виявився останнім у цій зустрічі.

“Хороша, цікава, бойова гра двох хороших команд. Але не на дуже хорошому полі”, — зазначив головний тренер ФК “Епіцентр” (Кам’янець-Подільський) Сергій Нагорняк

Анатолій Безсмертний – головний тренер ФК “Вікторія” (Суми) сказав: “У нас не дуже був гарний початок. Тому коли команда знаходить в собі сили і “викарабкується” з тієї ситуації – у хлопців є характер, то вже добре”.