Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах з`явилася вакцина Pfizer

370

Про це сьогодні зранку повідомила начальник управління охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО. Також вона додала, що наразі в пунктах вакцинації у м. Суми наявна вакцина Pfizer в обмеженій кількості.

На минулому тижні МОЗ запровадило важливі зміни щодо вакцинації. Тепер друга бустерна доза дозволяється всім повнолітнім з інтервалом щонайменше чотири місяці після першої бустерної дози. Також вакцину CoronoVac можна використовувати для бустерного щеплення після застосування інших вакцин. Дозволено вакцинацію проти COVID-19 дітей віком 5 – 11 років. Україна наразі очікує на відповідну вакцину, адже щеплення дітей цієї вікової категорії передбачає інше дозування, ніж для дітей, які старше 12 років, та дорослих.

Начальник управління охорони здоров’я наголосила, що спостерігається щотижнева тенденція до погіршення ситуації з COVID-19. За сім днів зареєстрували 1921 новий випадок недуги, з них 140 випадків – серед дітей. Окрім цього, зафіксували два летальні випадки. Одужав за тиждень 901 пацієнт.

У стаціонарах закладів охорони здоров’я громади від COVID-19 наразі лікуються 67 дорослих (64 потребують кисневої терапії, 10 перебувають на ліжках інтенсивної терапії), 10 дітей із підтвердженим і 10 – з підозрою на COVID-19.

У КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» лікуються 49 сумчан (40 потребують кисневої терапії).