У Сумах вдруге пересадили нирку
У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» провели другу пересадку пересадку нирки. Пацієнт півтора року жив з відмовленими нирками за допомогою гемодіалізу. Чоловік стояв на черзі на трансплантацію в столичному медзакладі і навіть двічі був викликаний на операцію. Однак через далеку дорогу обидва рази він не зміг встигнути на трансплантацію.
У сумській лікарні пацієнтові пощастило більше: менш, ніж за місяць його викликали на пересадку. Родичі сумчанина, який помер внаслідок інсульту,дали згоду на трансплантацію нирки. За місяць лікарі виписали пацієнта за стаціонару у задовільному стані, повідомляють в СМВА.
«Висловлюємо щиру повагу та дякуємо родичам донорів за складне, але правильне рішення, яке дало можливість врятувати життя людей, – зазначають у лікарні.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)


