Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах успішно впроваджують арт-терапію у роботі з дітьми з інвалідністю

318

20 лютого 2019 року відбулось засідання «круглого столу», присвячене практичному досвіду педагогічних працівників Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю з впровадження методів арт-терапії.

Директор закладу Олена СУЩЕНКО повідомила, що її колеги вже понад 5 років займаються впровадженням різних напрямків арт-терапії. Тому розмова за круглим столом стала продовженням цієї тривалої праці та розкривала питання специфіки використання арт-терапії у роботі з особливими дітками.

Олена Миколаївна, зокрема, відзначила: “Цього разу основну увагу ми приділили використанню фотографії у кризовій ситуації для психологічної підтримки та розвитку дитини. Також стала цікавою розмова про технології використання пластелінографії в умовах реабілітаційного центру, методиці проведення занять з техніки ліплення та технології використання нетрадиційної техніки малювання для дітей з інвалідністю”.

Своєрідним узагальненим gідсумком багаторічної роботи педагогів-реабілітолів сум’ян стало методичне видання «Використання арт-терапії у реабілітації дітей з інвалідністю». Ця книжна новинка була презентована у ході круглого столу у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.