Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах учні влаштували для містян вишиванковий флешмоб

241

Традиційно у третій четвер травня в усьому світі відзначають День вишиванки. Вишита сорочка стала не просто елементом національного одягу українців, для всього світу вона символізує незламність та стійкість нашого народу. У цей день у вишиті сорочки та сукні вбралися світові зірки та члени королівських родин, щоб висловити свою одностайну підтримку українцям у часи страшної російсько-української війни.

Учні 12 школи вирішили нагадати мешканцям та гостям нашого міста про свято та вкотре довести, що українці – незламний народ, який навіть у часи війни шанує традиції. Тому в самому серці міста – на Театральній площі – школярі влаштували вишиванковий флешмоб. Діти поділилися своїм драйвом з перехожими, які з великим задоволенням фотографувалися з учнями та охоче слухали про витоки цього молодого свята.

У рамках співпраці школи та органів ювенальної превенції до дітей приєдналися представники поліції та Сумського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, які прикрасили свято різнокольоровими кульками та дозволили розфарбувати патрульний автомобіль жовто-блакитними відбитками дитячих долоньок.

За словами директорки школи №12 Ірини Губської, подібні яскраві свята потрібні для того, щоб врятувати дитинство, обпалене та понівечене війною. Дітей потрібно вберегти від наслідків війни, адже саме від сьогоднішніх школярів залежить майбутнє незалежної України.

Ольга Безкорса