Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах у п’ятницю пройдуть навчання з ліквідації НС

212

У Сумах у п’ятницю, 21 липня, відбудуться штабні навчання з практичним відпрацюванням заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Тренування проводить Сумська міська рада. У них візьмуть участь військові, поліція, ДСНС, ДФТГ.

Цивільне населення до навчань не залучатиметься. Сумчан закликають зберігати спокій і не панікувати. Інформація щодо перебігу навчання подаватиметься на ресурсах міської ради у соціальних мережах. В СМР наголошують на тому, що вона стосуватиметься суто учасників тренувальних заходів і не потребуватиме реагування жителів Сум.

Штабні тренування є формою практичної підготовки посадових осіб органів управління Сумської міської ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Сумської області, керівників структурних підрозділів міської ради, сил цивільного захисту (спеціалізованих служб і територіальних формувань цивільного захисту Сум), а також іншого керівного складу і фахівців органів місцевого самоврядування, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту відповідно до компетенції.