У Сумах у фіналі турніру зустрілися команди Токарів та Северинівки

177

У Сумах відбувся фінальний поєдинок турніру “Кубок на честь ЗСУ”. У вирішальному матчі зустрілись команди з Токарів та Северинівки – “Україна” та “Колос”. Цікаво, що суперники вже зустрічалися у матчі групового етапу турніру. Тоді перемогу з рахунком 3:0 святкували футболісти з Токарів. І у фінальному матчі сильнішою була команда з Токарів, та й сам поєдинок знову заверщився з рахунком 3:0. Всі три голи – два у першому таймі і один у другому – забив Артур ПЕТЛЕНКО, який став кращим бомбардиром турніру. Кращими гравцями фіналу були названі Богдан СУХОДУБ («Колос») та Артур Петленко.
Іван Кирієнко, капітан “України”, говорить, що мають у складі команди воїнів. “З нашої команди Максим ГАНЖА на передовій. Сергій ТКАЧЕНКО, який проводив за нас декілька сезонів, зараз поранений, в Києві. Ми йому допомагаємо. Вся область, яка зараз бере участь у цьому турнірі, допомагає зараз армії”, – каже він.
Тож футболісти “Колосу” отримали “срібні” медалі фіналістів, “України” – “золоті” медалі та кубок переможців, а військові – 60 тисяч гривень від учасників турніру та АФСО.
Футбольний сезон на Сумщині продовжиться вже цими вихідними змаганнями Кубка області. Приємно відзначити, що серед учасників цього турніру з’явилася ще одна команда – це «Динамо» (Ворожба). 27 травня відбудуться матчі попереднього етапу Кубка. Згідно з жеребом, на цьому етапі зіграють такі команди: ФК «Дружба» – «Динамо» (Ворожба), «Явір» (Краснопілля) – «Колос» (Василівка), «Аграрник-Авангард» (Білопілля) – «Сейм» (Кузьки).
У чвертьфіналі Кубка 3 червня зустрінуться: «Віталія» (Чернеча Слобода) – «Нафтовик» (Охтирка), «Колос» (Северинівка) – «Україна» (Токарі), «Велетень» (Глухів) – «Дружба»/«Динамо», «Аграрник-Авангард»/«Сейм» – «Явір»/«Колос» (Василівка).