Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах тролейбуси змінили режим роботи

1,065

КП «Електроавтотранс» повідомляє про зміну часу роботи тролейбусів на лінії у вечірній час.

Електротранспорт здійснює перевезення пасажирів до 19:30 – 20:00 (в залежності від маршрутів слідування). Скорочення робочого часу тролейбусів пов’язане з економією електроенергії.

Графік роботи комунальних автобусів залишається без змін.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО під час апаратної наради розповів, що у зв’язку з перепадами напруги в електричній мережі також призупинено роботу тролейбусних маршрутів № 15 і № 21.

Через те, що в напрямку просп. Курський дещо зменшилася кількість електротранспорту, для підсилення пасажирських перевезень за маршрутом Курський – Хіммістечко, було відновлено роботу автобусного маршруту №22 з частковою зміною шляху проходження. Тепер він курсуватиме по пр. Курський на вул. Металургів, далі по просп. Шевченка – вул. Набережній р. Сумка – Центральний ринок – Покровська площа – далі за звичним напрямком. Рух у зворотному напрямку здійснюватиметься таким же чином. Отже, тепер маршрутка №22 не їхатиме по вул. Героїв Сумщини, а робитиме “гак” на Ценртральний ринок.

Також посадовець повідомив про те, що ремонтні роботи, пов’язані із заміною кабелю на одній із підстанцій, проводяться згідно з планом робіт. На іншій підстанції здійснюється підготовка до установки мобільного блоку.