Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах триває ямковий ремонт доріг (Відео)

172

КП «Шляхрембуд» продовжує ямковий ремонт дорожнього покриття у обласному центрі. Так, цього тижня ремонт мають завершити на Курському проспекті, вул. Металургів та вул. 8 Березня (до перехрестя з вул. Білопільський шлях включно).

Окрім того, як повідомляє прес-служба КП, ямковий (аварійний) ремонт доріг вже заверешено по вул. Харківській (на тих ділянках, де минулого року не проводився середній поточний ремонт із повним відновленням асфальтного покриття), а саме – від вул. Лінійної до шляхопроводу та від повороту на лижну базу (Токарі) до виїзду з міста.

У обов’язок КП входить і прибирання автошляхів міста після зими. Минулого тижня проводилось прибирання вул. Харківської, вул. Прокоф’єва, вул. СКД, вул. Зеленко.
Зараз робітники КП проводять роботи на проспекті Лушпи, а в найближчі дні підмітально-прибиральна техніка перейде на Баранівський напрямок.

Але жителі міста не задоволені тим, як саме представники комунального підприємства витрачають їхні подакти. Відеофактами “прибирання” міста сумчани діляться у соціальних мережах.

Ми звернулися до Сумскьої міської ради з проханням прокоментувати дії комунальників, але відповіді й досі не отримали.