Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах скоригували тарифи “Сервісресурсу”

375

Виконком Сумської міської ради ухвалив рішення скоригувати тарифи ТОВ “Сервісресурс” на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються на території Сумської міської територіальної громади. Як зазначається в рішенні, компанія застосовуватиме скориговані тарифи з моменту переходу на спрощену систему оподаткування 3 групи за ставкою 2%

Встановлені тарифи діятимуть з 1 квітня до першого дня наступного місяця після припинення або скасування воєнного стану на території України.
Як повідомляє Сумська міська рада, наразі діють такі тарифи: поводження з твердими побутовими відходами – 195,78 грн за 1 м3 (без ПДВ), в тому числі 42,23 грн за захоронення (без ПДВ) або 222,04 грн за тонну (без ПДВ); поводження з великогабаритними побутовими відходами – 167,29 грн за 1 м3 (без ПДВ); поводження з ремонтними побутовими відходами – 295,98 грн за 1 м3 (без ПДВ).

Наприкінці квітня ТОВ “Сервісресурс” та КП “Чисте місто” звернулися до виконкому з наміром зменшити тарифи на вивезення та захоронення сміття на 7,9% для жителів багатоквартирних будинків та приватного сектору.

Компанії зазначили. що у діючі тарифи необхідно внести зміни у зв’язку зі збільшенням вартості дизпалива на 69%, бензину – на 62%, а також у зв’язку з переходом підприємств на спрощену систему оподаткування.

Наразі в розрахунку на людину тарифи зміняться так: для населення багатоквартирних будинків – 31,99 грн (було 34,74 грн), для приватного сектору – 36,03 грн (було 39,12 грн).

Також рішенням виконкому була затверджена структура тарифу з вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.
Досі підприємство надавало послуги за тарифами, які були встановлені у грудні минулого року.

Періодичність надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.
Тариф розраховано з урахуванням 0% прибутку.

Плановий тариф на послугу з поводження з побутовими відходами відкоригований відповідно до чинного законодавства України з дотриманням вимог Постанови Кабміну від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Ірина Власова
Панорама№10-2022