Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах шукають назву новому бульвару

496

Управління архітектури та містобудування оголосило про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння назви (найменування) бульвару (між вул. Харківська, пр-том М. Лушпи і вул. Івана Сірка).

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті міської ради.

Від сумчан очікують пропозиції щодо присвоєння назви (найменування) бульвару між вул. Харківська, пр-том М. Лушпи і вул. Івана Сірка.

Подати свої пропозиції (зауваження) можуть усі охочі в електронній чи письмовій формі. Потрібно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу; юридичні особи подають пропозиції, вказавши найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Надсилати можна на електронну пошту arh@smr.gov.ua або на адресу управління архітектури та містобудування: вул. Воскресенська, 8А, м. Суми, 40000.

На такі пропозиції очікують до 28 серпня.

17 липня заплановане проведення засідання за «круглим столом» за адресою: вул. Воскресенська, 8А, кабінет 2. Початок – 14:00.

Також 14 серпня о 14:00 відбудуться громадські слухання. Їх проведуть за адресою: майдан Незалежності, 2, каб. 59.

Отримати консультації можна в управлінні архітектури та містобудування (вул. Воскресенська, 8А) або за телефоном 70-01-02.

Результати громадського обговорення планують підбити та оприлюднити на Інформаційному порталі Сумської міської ради до 11 вересня.

Додамо, питання найменування бульвару нещодавно виносилося на розгляд депутатського корпусу, але народні обранці вирішили доручити управлінню архітектури та містобудування провести обговорення із більш широким залученням громадськості, не задовольнившись результатами попереднього.