Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах шукають гроші на ремонт поля футбольного центру «Барса»

352

У Сумській обласній ДЮСШ «Футбольний центр «Барса» сьогодні займаються понад 800 дітей з усієї Сумської області. Але футбольні поля ДЮСШ вже давно знаходяться не в найкращому стані. Проблема заміни штучного покриття одного з полів обговорювалася ще минулої осені. Покриття було зроблено ще у 2012 р. і наразі є абсолютно непридатним для гри.
Оскільки на «Барсі» майже стовідсотково тренуються діти з обласного центру, то фінансову допомогу на відновлення поля обіцяв тоді надати міський голова Сум Олександр Лисенко. Також певна сума мала надійти й з обласного бюджету. Доки обласна рада і міська рада вирішували, прийшла глибока осінь і ремонтувати нічого вже не можна було.
Минулого тижня депутати Сумської обласної ради, які входять до бюджетної комісії, знову шукали фінансову змогу відремонтувати поле, а тим часом діти займаються у жахливих умовах.
А ще обласні обранці мають пропозицію, аби ФЦ “Барса” на баланс прийняла Сумська міська територіальна громада. Також обласні обранці обговорюють питання передачі на баланс міста Суми музею А.П. Чехова.

Наташа Акулова, Панорама, №13-2024