Сумські поліцейські отримали повідомлення від медиків про пацієнта, шпиталізованого з ножовим пораненням. На місце виїхала слідчо-оперативна група. Попередньо правоохоронці з’ясували, що виклику “швидкої” передувало розпиття потерпілим спиртного разом зі співмешканкою. Коли “пальне” закінчилось, чоловік пішов за добавкою та надовго зник. Тож жінка встигла запідозрити співмешканця у зраді, повідомляють у поліції Сумської області. По поверненню останнього додому на ґрунті ревнощів виникла сварка, у ході якої підозрювана вдарила чоловіка ножем у груди. Зрозумівши, що сталося, жінка викликала “швидку”, до прибуття якої намагалася зупинити кров. Поліціянти ж, встановивши хід подій, затримали сумчанку за підозрою у вчиненні злочину.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
