Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах ремонтувати проспект Лушпи буде комунальне підприємство

394

Тендер на ремонт проспекту ім. М.Лушпи в Сумах проводився за процедурою відкритих торгів з публікацією англійською мовою – так звані «європейські торги». Такі торги застосовуються до закупівель, очікувана вартість яких перевищує суму: для товарів і послуг – 133 тис. євро; для робіт – 5150 тис. євро (ч. 4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Виграло його КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради.

Рішення про намір укласти договір із переможцем відкритих торгів – КП «Шляхрембуд» СМР – було ухвалене замовником (департаментом інфраструктури міста СМР) 24 травня.

Процедура «європейських торгів» відрізняється від звичайних відкритих торгів насамперед наявністю етапу прекваліфікації, на якому замовник проводить оцінку відповідності учасників вимогам тендерної документації та приймає рішення про відхилення або допущення до аукціон, повідомляє пресслужба КП .

Очікувана вартість закупівлі послуг по поточному середньому ремонту проспекту ім. М.Лушпи становить 100 млн. грн. (сума фінансування в поточному році – 50 млн. грн.). До аукціону було допущено обох учасників, які подали заявки, – КП «Шляхрембуд» СМР та ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

За результатами аукціону пропозиція КП «Шляхрембуд» склала 94 495 282 грн. , пропозиція ДП «Сумський облавтодор» – 94 995 276 грн., тобто на 500 тис. грн. більше.

Варто зазначити, що кошти на ремонт проспекту ім. М.Лушпи в Сумах виділені з державного бюджету за рахунок субвенції місцевим бюджетам.