Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах пройшов перший етап конкурсу громадських проєктів

68

Перший етап конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері розвитку громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської територіальної громади на 2021 рік завершився у м. Суми.

Під час онлайн-засідання члени конкурсної комісії, серед яких представники міської влади, депутатського корпусу, громадських організацій та громадські активісти, оцінювали подані на конкурс. Визначалися щодо їх відповідності пріоритетним напрямкам конкурсу та міським програмам, повноти поданих документів тощо.

Усього на конкурс подано 5 проєктних пропозицій від двох громадських організацій.

Протидія домашньому насильству через підвищення обізнаності населення та громадських активістів (ГО «Калинове гроно»)
Створення онлайн-платформи/ресурсний центр «Марафон громадської участі» (ГО «Сумське громадське коло»)
Підвищення ролі громадськості в прийнятті рішень місцевого значення (ГО «Сумське громадське коло»)
«Руйнуємо гендерні стереотипи!» – популяризація гендерно збалансованого підходу в практику діяльності громадянського суспільства та представників місцевого самоврядування (ГО «Сумське громадське коло»)
До демократії через взаємодію (ГО «Сумське громадське коло»)

Після детального обговорення та вивчення поданих документів комісія ухвалила допустити усі заявки до другого етапу конкурсу – відкритого захисту конкурсних пропозицій.

Його дату та час конкурсна комісія визначить пізніше.

Нагадаємо, конкурсний відбір проводиться відповідно до «Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Суми на 2019-2021 роки».