Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах пройде “Марш єдності”

188

Сумчан запрошують на Марш єдності. Це мирна акція, яка має продемонструвати єдність українського суспільства перед обличчям агресора, яка відбудеться 19 лютого в цю суботу о 10.00 в сквер Шевченка.

– Сумчани завжди були революційними і стояли на проукраїнських позиціях. У нас сильні ЗСУ, прикордонники, новосформована територіальна оборона, Поліція та служба безпеки. Ми як пересічні громадяни маємо консолідуватися навколо силового блоку і допомогти у важкий час.

У 2014 році саме Сумщина дала потужних добровольців та волонтерів. Масова підтримка населення дозволила зупинити ворога та стримати його повзучу агресію.
Так само і в 2022 році ми маємо вийти на вулицю, щоб підтримати наших захисників. Ворог має знати, що Суми та Сумщину ніхто не здасть. Тут буде відчайдушний опір з агресором. З кожного третього вікна їх будуть зустрічати автоматні черги – бо це край партизанської слави і через коліно нас не зламати.

Я закликаю об’єднуватися і виходити на мирну акцію всіх сумчан. Не дивлячись на політичні чи релігійні погляди, не дивлячись на національність та організаційну приналежність. Ми маємо голосно сказати Суми – це Україна і такою лишиться.

Я запрошую на акцію органи державної влади, особисто Dmytro Zhyvytskyy та Олександр Лисенко – ви як ніколи потрібні сумській громаді. Я запрошу депутатів, поліцейських, військовослужбовців, представників територіальної оборони та військкоматів, прикордонників.

Такий заклик до єднання оголосив у Фейсбук один з організаторів заходу громадський діяч, волонтер Андрій Букін.

Друзі беріть дітей, малюйте плакати, загортайтесь у синьо жовтий стяг і приходьте в цю суботу в сквер Шевченка на 10.00
Разом 4.5.0.! Спільно переможемо!

У часи небезпеки – єдине що може врятувати українців – це об’єднання!