Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах проходить виставка майстрів народного мистецтва (Фото)

231

У відділі літератури з мистецтва Сумської центральної міської бібліотеки ім. Т. Шевченка відкрилася виставка «Зимові фарби творчого натхнення», приурочена до 30-річчя Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

В експозиції представлені творчі роботи майстрів Сумщини, виконані у різних жанрах, стилях та колористиці, але об’єднує їх єдиний тематичний орієнтир, пов’язаний з новорічними та різдвяними святами.

Відвідувачі виставки матимуть чудову можливість поринути у казкову атмосферу зимових свят, споглядаючи творчі роботи – Віталія Шума (дерев’яна скульптура); Наталії Бабенко (вишивка); Світлани Бідної, Анни Гаранжі, Олени Боярчук, Тетяни Суркової, Олени Шкуть (витинанки); Ігора Білевича (дерв’яна народна іграшка); Андрія та Мирослави Бєляєвих (ткацтво); Надії Гудилко, Олени Лященко (декоративні розписи); Ірини Дмитренко (ляльки-мотанки), Олени Зимовець (солоне тісто).

Виставка «Зимові фарби творчого натхнення» – світ дивовижної неповторної краси традиційної культури, що тішить плодами натхнення талановитих та вмілих майстрів, поряд з креативними ідеями та сучасними тенденціями.

Експозиція народного мистецтва створить гарний настрій сумчанам на всі Різдвяні свята, адже працюватиме вона до 19 січня.