Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах проголосували за дострокове припинення повноважень Стецьківського старости

947

Під час LIII сесії міської ради, яка проходила в режимі онлайн, депутати підтримали проєкт рішення про дострокове припинення повноважень старости Стецьківського старостинського округу Ігоря Верніченка.

В основі проєкту рішення, ініційованого депутатською фракцією «Сила і честь», – результати проведеного за рішенням депутатського корпусу аудиту стану виконавської дисципліни та ефективності роботи очільника старостату.

Перевірка виявила численні факти неналежного здійснення старостою покладених на нього обов’язків, що спричинили порушення ним Конституції та законів України, прав і свобод громадян, незабезпечення здійснення наданих йому повноважень, повідомляють в СМВА.

Йдеться про порушення вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», актів Сумської міської ради та її виконавчого комітету, а також скарги місцевих жителів стосовно бездіяльності посадовця.

У підсумку 30-ма голосами депутати підтримали запропонований проєкт рішення: достроково припинили повноваження старости Стецьківського старостинського округу Сумської міської територіальної громади Ігоря Верніченка та звільнити його з посади. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Обов’язки старости Стецьківського старостинського округу виконуватиме очільник Піщанського старостату Микола САЧЕНКО.