Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах призупинили видачу продуктових наборів

16,193

Як повідомив заступник сумського міського голови Станіслав Поляков, наразі видача продуктових наборів від держави призупинена до надходження таких від Полтавської обласної військової адміністрації чи окремих складових для їх комплектування.

Для того, аби завершити свою частину роботи, сумчанам необхідно сформувати ще 8480 штук наборів, для чого потрібно, зокрема: крупи – 7 т; цукор – 120 кг; консерви – 17 т; печиво – 5,3 т; згущене молоко – 7,7 т. Ще 86706 наборів мають надійти в готовому вигляді від Полтавської ОВА.

Станіслав Поляков повідомив, що постійно тримає зв’язок із цього питання з департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної військової адміністрації. За інформацією, наданою його керівництвом заступнику міського голови, сусіди готові постачати набори, але мають проблему з консервами.

Загалом для жителів Сумської МТГ передбачено 130 тисяч наборів. Більша частина – 100 тисяч – має надійти від Полтавської ОВА у вигляді готових наборів, решта – 30 тисяч – як окремі складники, з яких уже в Сумах робитимуть комплекти.

З 10 травня по 1 липня тим, хто зареєстрований у сумській громаді, видали 34814 продуктових наборів (13294 – передані Сумською ОВА від Полтавської ОВА, 21520 – самостійно сформовані).

Допомогу отримали, зокрема, пенсіонери; особи з інвалідністю; безробітні, що зареєстровані в міському центрі зайнятості; ВПО; багатодітні сім’ї; одинокі матері з дітьми; малозабезпечені сім’ї; діти з інвалідністю; надавачі та отримувачі соціальних послуг, що отримують компенсацію; сім’ї опікунів та піклувальників з підопічними дітьми; недієздатні повнолітні; особи, що перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб; особи, що не мають права на пенсію; сім’ї патронатних вихователів; сім’ї усиновлювачів з дітьми, сім’ї загиблих захисників України.

Заступник міського голови наголосив на тому, що під час видачі ведеться електронний реєстр отримувачів, що виключає повторне звернення.