У Сумах приватна котельня має 118,706 млн грн боргу
Як повідомив директор департаменту інфраструктури Олександр ЖУРБА, Котельня має 118,706 млн грн боргу, а саме: перед «Сумитеплоенерго» – 34,321 млн грн, за розподіл газу перед «Сумигазом» – 12,798 млн грн, перед «Нафтогазтрейдінгом» – 68,958 млн грн, перед «Сумиобленерго» – 216,8 тис грн, перед «Енера Суми» – 259,8 тис грн; 2 млн грн КППВ заборгувала АТ «СМНВО-Інжиніринг».
На запитання щодо поточної ситуації та ситуації з виплатою боргів директор ТОВ «КППВ» Олександр РЕЗНІК зазначив: «Котельна працює в штатному режимі, якихось надзвичайних випадків немає. Намагаємось утримувати температурний режим, чекаємо від Сумської міської ради кошти.
Як надійдуть кошти, будемо розв’язувати питання щодо погашення кредиторської заборгованості». За його словами, на даний час Сумська міська рада винна підприємству 52 млн грн. (Як ви здогадалися, мова йде про компенсацію різниці в тарифах).
В.о. міського голови Михайло БОНДАРЕНКО зауважив, що бюджет прийнятий і підприємство отримає кошти після певних процедур. «На минулому тижні прийнятий протокол комісії, зараз у казну подається помісячний розподіл, а також договори і протоколи. З нашого боку усе готове, відтепер від підприємства залежить, як вони підпишуть ці договори», – додав Олександр Журба.
Споживачі Котельної північного промвузла, за даним міської влади, сплачують за послуги на рівні 93%, втім впевненості в тому, що вони отримають якісні послуги, а головне – що вони не зникнуть будь-якої миті, у них немає, адже КППВ продовжує накопичувати борги та не дотримується взятих зобов’язань
Втім, з’ясувалося, що КППВ дивно трактує взяті зобов’язання в межах укладеного договору про переведення та реструктуризацію боргу між АТ «Сумське МНВО», АТ «Сумигаз» та ТОВ «КППВ», в якому органи міської влади виступили поручителями за ТОВ «КППВ». Коли у керівника підприємства спитали щодо розрахунків, він відповів: «Всі зобов’язання, визначені договором, сплачені. Не можу всі цифри тримати в голові».
Але тут вже в розмову втрутився директор КП «Шляхрембуд», який в рамках реструктуризації заборгованості за послуги з розподілу та транспортування у розмірі 39,041 млн грн мав сплатити 5,4 млн грн боргу до 30 листопада.
«Не смішить, будь ласка. Що таке ті 10 тис. в порівнянні з тим, що я 5 млн віддав. Просто смішно»,- зазначив Олександр ВЕГЕРА.