Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах презентують фільм “Східняк” (допрем’єрний показ)

121

22 серпня о 13:00 у кінотеатрі «Планета кіно» відбудеться прес-конференція творців фільму «Східняк» за участі народного артиста України Богдана Бенюка. Після прес-конференції відбудеться показ фільму.

«Східняк» виходить на широкі екрани вже 20 серпня та стане першою масштабною післякарантинною національною прем’єрою до Дня Незалежності України. Фільм виходить у прокат на 138 екранах у більш ніж 50 містах України.

Саме із дебютної стрічки Андрія Іванюка ІнсайтМедіа та дистриб’ютор SVOEkino планують розпочати сезон гучних українських прем’єр.

Трейлер фільму можна подивитись за посиланням:
https://youtu.be/SWhWT6fibX8

«Східняк» – українське комедійне роуд-муві за реальними історіями з життя в АТО. Дебютний фільм Андрія Іванюка, що засновано на особистій історії режисера та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

Його позивний «Борода». Він – невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він – перший, коли треба відправитися в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи – кумедні та не дуже…

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
У 2019 «Східняк» вже встиг взяти участь у Національній конкурсній програмі Одеського міжнародного кінофестивалю, Міжнародному кінофестивалі «Бруківка», Трускавецькому міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

Режисер та автор сценарію: Енді Іва, оператор Андрій Котляр, художник-постановник Володимир Романов, композитори Патрік Харрисон Каннелл, Олександр Ярмола, продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Максим Донець, Сергій Солопай, Володмир Осадчий, Катерина Степанкова, Альбіна Сотнікова, Іван Майстренко, Олена Шляк.
Дата: 22 серпня, час: 13:00

Місце: кінотеатр «Планета кіно», ТРЦ Мануфактура

Учасники:
Богдан Бенюк – народний артист України, виконавець головної ролі
Андрій Суярко – продюсер фільму
Євген Положій – письменник, сценарист, засновник ГО «Велика спадщина»

Регламент заходу:
13:00 – прес-конференція
14:00 – показ фільму