Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах поставили “Ромео і Джульєтту”

406

Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім. Щепкіна відкрив 90 театральний сезон детективом-мюзиклом «Ромео і Джульєтта»

Шекспір, Щепкін, Булгаков… Що спільного між цими трьома прізвищами, спитаєте ви. Ми відповімо – нова вистава за вічною історією кохання “Ромео і Джульєтта” від Вільяма Шекспіра знайшло нове прочитання у стінах Сумського театру ім. Михайла Щепкіна у постановці нашого земляка Максима БУЛГАКОВА.

4 листопада відбулося відкриття ювілейного театрального сезону у Щепці. На жаль, не так, як того хотілося б артистам і глядачам. “Ми вирішили що зараз відкриття не буде помпезним і надто гучним, враховуючи обставини, у які воно відбувається. Ми обов’язково відсвяткуємо цю дату після Перемоги, – запевняє директор театру Сергій ДОРОФЄЄВ. – Зараз же підготували для глядача декілька прем’єр”.

Перша з них вже пройшла і залишила по собі схвальні відгуки сумських шанувальників театру.

Отже, знайомтесь, детектив-мюзикл «Ромео і Джульєтта» – арена пристрасних почуттів і емоцій. Режисер-постановник вистави, він же хореограф – сумчанин Максим Булгаков, який відомий сумським театралам за мюзиклом “Моя Леді”, який був випущений декілька років тому, але і досі приваблює глядачів.

Нова постановка шекспірівської драми – це не просто вистава. Це цікаве виважене і від того захопливе поєднання акторської гри, хореографічної пластики, вокалу, яке відбувається у супроводі надзвичайно талановитого живого оркестру, під керівництвом Микити ПОЛЯКОВА.

Вистава зроблена у творчій співпраці двох академічних театрів, які волею долі опинилися під одним дахом. Як кажуть: “Не було б щастя, да нещастя допомогло…” Отже, у сумчан є чудова нагода побачити двох Ромео – Владислава ПИСАРЄВА і Денис ПОНОМАРЕНКА, двох Джульєтт – Дарію НЕКРАСОВУ і Анастасію АДНАЧЕВУ-ПОНОМАРЕНКО. Від зміни виконавців змінюватиметься і враження від вистави, тому сумчанам буде вдвічі цікавіше.

Особливих аплодисментів заслуговує робота сценографа і художника по костюмах Ірини ЛУБСЬКОЇ.

Усі, хто не встиг на прем’єрні покази, мають змогу побачити “найсумнішу повість” 18 листопада.

Трупа театру не зупиняється і не спочиває на лаврах, а вже готує для своїх глядачів нові прем’єри.
“Наступною нашою прем’єрою буде вистава за твором Сергія Жадана “Хлібне перемир’я”. Над нею працюють актори під керівництвом режисера Дмитра НЕКРАСОВА.Ми сподіваємося, що вона все ж таки відбудеться на початку грудня, так, як ми її запланували, — повідомляє Сергій Дорофєєв. – Маленьких глядачів також очікує святкова вистава”.