Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах поновили щеплення немовлят вакциною БЦЖ

86

У Сумах поновили вакцинувати немовлят від туберкульозу. Роблять ін’єкції, як у пологових будинках, так і у дитячих відділеннях медичних центрів. Протягом дня 29 березня у Центрі № 2 щепили до двох десятків малюків.

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 отримав 60 доз – вони для вакцинації немовлят. Як повідомила Суспільне.Суми лікар-педіатр Євгенія Павлова, у закладі дітей віком до двох місяців перед щепленням просто оглядає лікар. “Якщо дитина старше двох місяців, то попередньо їй треба провести реакцію Манту. Тільки після негативної реакції Манту дитина щеплюється. Якщо є відхилення, то далі обстежують дитину”, – сказала вона.

У пологовому на Троїцькій вакцину отримали 17 березня. На неї чекали півтора місяці, говорить старша медсестра відділення неонатального огляду Юлія Ващенко. “Непровакцинованих дітей залишилося у нас на дільницях десь 145 малюків. Провакцинували на сьогодні – 45 дітей. Відмов у нас не було на даний час. Вакцина індійська. Це нова така вакцина, ми з нею ніколи не працювали. На даний час поствакцинальних реакцій не було, нам про них не повідомляли з дитячих поліклінік”, – сказала вона.