Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах погодили виплату компенсацій постраждалим від російської агресії

870

Терміново і позапланово зібрався в онлайн-режимі виконком Сумської міської ради. Під час засідання було розглянуто 40 проєктів рішень.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконкому Станіслав ПОЛЯКОВ пояснив це так: «Збиралися ми задля прийняття рішень по заявах сумчан, щодо компенсацій постраждалим від російської агресії. У цих заяв є термін розгляду. Треба було все зробити в строк. Ми мали на розгляд 38 проєктів рішень комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України».

32 заявникам виконком погодив виплати у вигляді компенсації від держави за програмою «єВідновлення». Сума цих виплат становитиме 7 млн 600 тис. грн. Розглядалися заяви сумчан, які постраждали від останніх прильотів вже у березні цього року. По шести заявах люди отримали відмову у виплатах, адже їхнє пошкоджене майно вже було відновлено коштом гуманітарних місій.