Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах почнуться гідравлічні випробування теплових мереж: хто буде без води

421

Поетапні гідравлічні випробування теплових мереж міста підвищеним тиском починаються в обласному центрі з 20 травня. Про це повідомляє виконавець робіт ТОВ “Сумитеплоенерго”. Тривалість гідравлічні випробування заявлена до 8 серпня. А вимикати гаряче водопостачання будуть не в усьому місті одразу, а поступово.

Отже, далі можна ознайомитися з переліком вулиць і датами, коли на них не буде води.
з 20 по 30 травня в районі вулиць Магістратської, Засумської, Садової, Люблінської, Ярослава Мудрого;
з 3 по 13 червня в районі вулиць Хворостянка, Ремісничої, Металургів;
з 17 по 27 червня в районі вулиць Юнаківської, Лесі Українки та проспекту Перемоги;
з 1 по 30 липня в районі проспекту М. Лушпи проспекту Свободи, вулиць Збройних Сил України, І. Сірка, Героїв Крут, Харківської, С. Табали, Троїцької, Привокзальної, Революції Гідності, проспекту Т. Шевченка, Новомістенської, З. Красовицького, Воскресенської, Г. Кондратьєва, Петропавлівської, майдану Незалежності, Покровської, Шишкарівської, Тополянської, Григорія Давидовського, Вєтрова, 2-ої Залізничної, Британської, Серпневої, Охтирської, Миру, М. Сумцова, Марко Вовчок, Нижньосироватської;
з 29 липня по 8 серпня в районі вулиць Ковпака та проспекту Перемоги.

На підприємстві звертають увагу містян, що на вулицях в результаті випробувань можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів мережної води на поверхню. Не наближайтесь самі та не допускайте дітей до провалин та місць виходу води, повідомляйте про такі випадки на АЕДС ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами: (0542) 78-78-00, 78-78-01 (цілодобово).