Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах перинатальний центр Пресвятої Діви Марії хочуть зробити надкластерним

1,135

У Сумах під час сесії міської ради порушили питання необхідності надання КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» статусу надкластерного закладу охорони здоров’я. Про це йшлося в депутатському запиті Вадима Акпєрова, який підтримали його колеги по депкорпусу.

У депутатському зверненні на ім’я начальника Сумської ОВА Володимира Артюха, закцентовано  на тому, що КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» має більшу ефективність, рентабельність і продуктивність, ніж КНП «Обласний клінічний перинатальний центр», однак ці показники не були враховані при формуванні спроможної мережі й він опинився поза нею. Ставши заручником ситуації, перинатальний центр Пресвятої Діви Марії стикнувся з низкою проблем. Зокрема, оскільки він відсутній у так званих «маршрутах пацієнта», «швидка» везе пацієнтів до обласного, а не міського закладу.

Тож начальника ОВА просять звернутись до МОЗ з удосконаленим варіантом спроможної мережі Сумської МТГ, в якому КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» визначений надкластерним закладом перинатального напряму надання допомоги.