Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах перевірили роботу пасажирського транспорту

212

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко під час апаратної наради розповів про те, як працює міська транспортна система

Посадовець повідомив, що структурний підрозділ на постійній основі проводить роботу з приватними перевізниками щодо виконання перевезень у вечірній час.

У середу, 14 грудня, відбулася контрольна перевірка курсування міського пасажирського транспорту в період із 18:45 до 20:05 на вул. Харківська (зупинка «Ринок СКД»). Раніше зазначеного часу закінчили роботу маршрути № 56, № 61 (ТОВ «Сумипастранс»), № 4 (ПП «Согор»), № 21 (ФОП Олійник А. Г.). Результати перевірки відобразили в актах, які направили перевізникам для усунення недоліків.

Щодо комунального громадського транспорту, то, зважаючи на ситуацію із дефіцитом потужностей в електросистемі, протягом дня (до 20:00) пасажирів перевозять тролейбуси з автономним ходом, «рогаті», що не мають такої функції, виходять на маршрути лише в пікові години: з 5:30 до 10:00 і з 16:00 до 18:00.

Тривають роботи із заміни кабелю на одній із підстанцій.

СМР