Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах перенесуть святкування новорічних свят

1,709
У Сумах готуються провести Новорічні свята в новому форматі готуються провести у м. Суми. Про це під час брифінгу повідомили посадовці СМР, які відповідають за підготовку культурно-масових заходів

Пропозиції щодо організації святкування новорічних свят були зібрані як від громадських організацій, так і від активної молоді.

Отже, було вирішено, що основною локацією новорічного святкування стане Театральна площа, де встановлять головний атрибут Нового року – ялинку. Попередньо основні моменти щодо організації свята були обговорені з керівниками структурних підрозділів, було вирішено, що на Театральній площі встановлять шість будиночків для торгівлі. Вони будуть в єдиному стилі, аби мали естетичний вигляд.

Нворічно-різдвяні свята традиційно розпочнуться 19 грудня, коли на головній ялинці міста запалять вогні. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, масштабного відкриття ялинки не буде, проте на сумчан чекатиме безліч інших локальних розваг: тематичні фотозони, святкова ілюмінація, торгові точки.

У новорічну ніч на площі біля ялинки буде проходити святкова концертна програма. Поки що вона розробляється і про її зміст додатково буде повідомлено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.