Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах оголосили тендер на ремонт проспекту

336

На участь у тендері із середнього поточного ремонту проспекту Лушпи у Сумах подали заявки два підприємства – КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради та ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

Нагадаємо, що проспект М.Лушпи – найбільший із запланованих об’єктів дорожнього ремонту в Сумах у поточному році. Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради оголосив тендер 9 квітня, прийом заявок тривав до 11 травня включно.

Наразі триває прекваліфікація претендентів. За результатами перевірки поданих документів КП «Шляхрембуд» допущено до аукціону, інший учасник поки що очікує рішення. Аукціон має відбутися 15 червня.

Як повідомляє прес-служба КП “Шлахрембуд”, тендер на послуги з середнього поточного ремонту пр. М.Лушпи оголошено на очікувану вартість 100 млн. грн. Але, згідно тендерної документації, сума фінансування послуг у 2021 році становить 50 млн. грн. Це кошти, виділені із державного бюджету у вигляді субвенції місцевому бюджету в рамках програми «Велике будівництво».

У бюджеті ж Сумської міської територіальної громади на 2021 рік додаткового фінансування на ремонт пр. М.Лушпи не передбачено.