Увечері, близько 20-ї години, патрульні отримали виклик на вулицю Берегову. Там увагу заявника привернув транспортний засіб ЗАЗ Lanos, водій якого з’їхав в очерет на березі річки.
Інспектори приїхали на місце події, щоби надати водієві допомогу. Та от керманич був зовсім не засмучений. Він був у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердив огляд на стан сп’яніння, який 40-річний чоловік пройшов на місці події. Результат огляду — 2, 06 проміле алкоголю, що в понад 10 разів перевищує допустиму норму. Також патрульні з’ясували, що водій не має права керування.
Інспектори винесли на чоловіка постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили.
Поліція Сумської області
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
