Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах не буде урочистостей до 1 вересня

547

Цього року свято першого дзвоника в школах Сум відбудеться в онлайн режимі, а знайомство першачків зі своїми вчителями організують заздалегідь, Про це повідомляє начальниця управління освіти та науки Сумської міськради Неля Вербицька.

Звичних урочистостей 1 вересня не буде, аби уникнути скупчення дітей в навчальних закладах. “Вже проводяться збори з майбутніми першокласниками і батьками першокласників, де діти познайомляться з вчителькою, з вимогами, рекомендаціями, як підготувати дітей до початку першого вересня”, – сказала вона Суспільне.Суми.

За інформацією міського управляння освіти, у школах обласного центра на початок нового навчального року не дорахуються майже 22% першокласників: плановий набір мав складати 3200 дітей, але зараз подано трохи більше за 2,5 тисячі заяв. Нагадаємо, запис до перших класів подовжили до 31 серпня.

Якщо ж цього року батьки передумали віддавати дитину до першого класу, а документи із садочка вже забрали, т1 веро Неля Вербицька радить не хвилюватися. Адже в адміністрації дошкільного навчального закладу немає підстав, аби цій дитині відмовити у повторному зарахуванні малюка.