Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах молодші школярі пішли до школи

395
Таке рішення тимчасове, як тільки Міська комісія з питань ТЕБ та НС прийме остаточне рішення, управління освіти СМР видасть своє роспорядження, а вже школи доведуть його до відома батьків учнів початкових класів

У Сумах діти 1-4 класів 29 жовтня вийшли на навчання у школи, хоча вчора обласна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила перевести на дистанційне навчання з 29 жовтня до 7 листопада усіх школярів Сумщини, включаючи і учнів молодшої ланки.

 

Начальниця Сумського управління освіти Антоніна Данильченко у коментарі Суспільному
пояснила, що до цього потрібно більше часу на підготовку.

“Про перехід учнів 1-4 класів на дистанційне навчання, необхідно було попередити батьківську громаду, що дітей такого віку небезпечно залишати самих удома. Що ми і зробили вчора і сьогодні (28 та 29 жовтня – ред.). Батьки повинні підготуватися до дистанційного навчання та організувати дітям комфорті та безпечні умови. Тому ми не могли відправити дітей на дистанційне навчання сьогодні (29 жовтня – ред.)”, – пояснила Антоніна Данильченко.

Також з її слів у школах нині тепло, зокрема й у Ковпаківському районі, де у житлові будинки Котельня північного промвузла досі не пустила опалення. Крім того, це рішення місцевої освіти не суперечить, за словами Данильченко, постанові Кабміну від 9 грудня 2020 грудня, де йдеться, що діти 1-4 класів можуть навчатися у “червоній зоні” карантину.

Щодо школярів не у Сумській громаді, всі вони пішли на дистанційне навчання, каже директорка Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Громова.

“В області всі заклади освіти зараз знаходяться на дистанційній формі навчання або на канікулах. На канікулах у нас 56 шкіл, а решта шкіл займаються дистанційно”, – сказала Вікторія Громова.