Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах мітингували за медичний канабіс

283

Для підтримки київського Конопляного маршу Свободи Сумський осередок Демократичної сокири провів у Сумах інформаційно-просвітницьку акцію про медичний канабіс. Активісти партії спілкувалися з перехожими та роздавали листівки з роз’ясненнями про медичні коноплі.

Метою акції було інформування містян задля руйнування стереотипів суспільства щодо медичного канабісу. Ми хотіли пояснити мешканцям міста Суми, що медичний канабіс – це, перш за все, ліки, яких в Україні потребують близько 2 млн людей. Вміст наркотичної речовини тетрагідроканабінолу (ТГК) в ньому значно знижено у порівнянні з рекреаційними коноплями. В той же час вміст канабідіолу КБД досить високий. Саме він має лікувально-терапевтичну та знеболювальну дію.

Як виявилося, доволі багато містян знають про лікувальні властивості медичних конопель. Деякі перехожі пропонували створити петицію до Президента з вимогою легалізації препаратів з медканабісу, бо мають близьких родичів, котрим такі ліки життєво необхідні.
Пігулки, спреї та олія з медичних конопель використовуються у 44 країнах світу для лікування епілепсії, що не піддається традиційним методам лікування, розсіяного склерозу, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера та ще низки неврологічних та імунних розладів. Такі препарати ефективно борються з болем у онкохворих на останніх стадіях раку. Вони менш шкідливі, дешевші, до них не виникає звикання.

Окремо треба винести проблему ПТСР, адже агресія, безсоння, флешбеки, пасивність, нічні жахи – лише малий список того, що переслідує ветеранів після повернення із «зони виконання бойового завдання». У цивілізованих країнах світу впоратися з наслідками війни ветерани можуть за допомогою препаратів на основі медичного канабісу. Позитивний ефект лікування ПТСР медичним канабісом доводиться десятками тисяч ветеранів, які змогли повернутися з війни в колишнє життя.

Що треба знати про медичний канабіс:
• Медичні препарати з вмістом канабісу не викликають звикання чи залежності.
• Препарати з вмістом канабісу не потраплятимуть у вільний обіг.
• За належної законодавчої бази та її дотриманням вирощування та дослідження медичного канабісу буде контрольованим процесом на державному рівні.

Учасники акції вимагали підтримати законопроект про державне регулювання досліджень канабіноїдів та їх медичного використання. Повинен бути доступ до медичного канабісу для пацієнтів. Для ветеранів за ветеранськими програмами. Лікарі повинні мати можливість проводити клінічні дослідження. Українські фермери повинні вирощувати та експортувати по всьому світу, селекціонери повинні виводити нові сорти.

За більш детальною інформацією: Катерина +380 99 360 21 93