Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах курсанти прийняли присягу

1,588

Курсанти Сумської філії Харківського Національного університету внутрішніх справ урочисто присягнули на вірність українському народові

Важлива подія у житті кожного правоохоронця – складання присяги. Для майбутніх захисників Закону – це лише початок їх професійного шляху, адже спочатку на них чекає сумлінне навчання. Але насичені емоції та переживання молодих поліцейських у цей особливий момент запам’ятаються їм на все життя.
В цей святковий день на плацу зібрались не лише курсанти, а й їх батьки, рідні та друзі. З помітним хвилюванням першокурсники проголошували текст присяги. Ця клятва не є для них порожнім звуком, вони готові з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов’язок, постійно вдосконалювати професійну майстерність і залишатися назавжди відданими українському народові.

З привітальними словами та побажаннями до курсантів звернулись запрошені гості. Присутні бажали першокурсникам стати взірцем Національної поліції України, з гідністю боронити безпеку громадян, їх права та свободи. Бути вірними покликанню, народу та державі у будь-яких обставинах та у найскладніші часи.

Наприкінці заходу особовий склад університету прокрокував урочистим маршем. А далі – обійми близьких та сльози радості на очах батьків, які переповнені гордістю за своїх синів та дочок.
Вітаємо у великій поліцейській родині.

Відділ комунікації поліції Сумської області