Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах комунальники справилися з першим снігом

128

Автошляхи міста, зупинки громадського транспорту і центральні вулиці міста від зимових опадів прибирають співробітники КП СМР “Шляхрембуд”

У середу 16 лютого у обласному центрі почали демонтувати габіони, які були розташовані на найбільших вулицях. Зробили це на прохання КП “Шляхрембуд”, аже ці споруди ускладнювали, а подекуди і унеможливлювали роботу працівників КП по очищенню шляхів від снігу та ожеледі.

А вже ніч з 16 на 17 листопада принесла Сумам перший сніг. Над очищенням доріг та зупинок міста від самого ранку працювали співробітники КП “Шляхрембуд”. 12 одиниць техніки і працівники чистили місто від снігу. Як завжди, першими очищували центральні і найбільші вулиці міста. Придомові території мали б чистити працівники обслуговуючих організацій, але не всі вони поставилися сумлінно до виконання своїх обов’язків.

Зупинки громадського транспорту та виходи до пішохідних переходів співробітники КП “Шляхрембуд” чистили лопатами, а автошляхи посипали спеціальною сумішшю від утворення ожеледі

Не готові до зими були і сумські водії. Як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, протягом дня 17 листопада у обласному центрі  сталося 10 дорожньо-транспортних пригод. Одна людина отримала травми.