Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах кінологи поліції продемонстрували досягнення своїх вихованців (Фото)

409

У День 25-річчя кінологічної служби МВС України у Сумському парку “Казка” зібралися представники поліції та багато юних сум’ян. Увага усіх присутніх була сконцентрована на чотириногих помічниках поліції.

Спочатку службові пси фотографувалися з малечею, а потім під керівництвом своїх тренерів демонстрували “курс слухняності”. Спанієлі, вівчарки виконували різні команди й отримували у нагороду оплески та улюблені ласощі.

Як повідомила молодший інспектор-кінолог, капрал поліції Софія СВИСЕНКО у кінологічній службі Сумщини працюють близько 40 службових псів, 35 з них — на базі міста Суми, а інші в районних відділках поліції області. “Наші собаки виїжджають на місця кримінальних злочинів, знаходять правопорушників та наркотичні речовини. Також кінологи разом зі службовими собаками виконують воєнні завдання у зоні ООС. Там вони є незамінними помічниками під час виявлення вибухівки, зброї”.

При кінологічній службі поліції у місті Суми працює центр навчання, де займаються юні кінологи.

Вони продемонстрували досягнення “слухняності” своїх вихованців.

Кульмінацією свята став епізод, який нагадав кадри кіно кримінального жанру. Кінологи сумської поліції разом зі службовими собаками просто у парку “Казка” серед білого дня “затримали небезпечного злочинця зі зброєю”. До честі учасників постановки усі на відмінно упоралися із завданням й малеча із захопленням спостерігали за миттєвою реакцією службових псів.